*** TUČNĚ ZVÝRAZNĚNÁ CENA U PRODUKTU JE CENA BEZ DPH *** Vážení zákazníci, pokud při objednávce zvolíte platbu "PLATBA NA FAKTURU (PLATBA PŘEDEM)" NEPLAŤTE prosím za zboží ihned po ukončení objednávky. PLATEBNÍ ÚDAJE VÁM BUDOU ZASLÁNY DO E-MAILU AŽ PO VYSTAVENÍ FAKTURY.
Stránka 10 z 19 - 365 položek celkem

Řazení produktů

Cena

1 Kč414 Kč
11414

Značky

Barva

Provedení

Položek k zobrazení: 365

Výpis produktů

Košíčky cukrářské puntíky bílo/modré 50x30mm/40ks
35,80 Kč včetně DPH
29,59 Kč / balení
Měrná cena: 0,74 Kč / 1 ks

50/ Cukrářské košíčky na pečení z nepromastitelného papíru, odolné teplotám...

Kód: 65584
SZ1865
,
35,40 Kč včetně DPH
29,26 Kč / ks
Měrná cena: 5,85 Kč / 1 m

12/ šňůrka/řetízek k dekoraci, pr. 3mm, délka 5m, 2 barvy: zlatá nebo...

Kód: SZ-1865
SB2207
,
34,90 Kč včetně DPH
28,84 Kč / ks
Měrná cena: 5,77 Kč / 1 m

12/ bílá bavlněná šňůrka k dekoraci, pr. 5mm, délka 5m

Kód: SB-2207
863 spejle hrocene 40cm jumbo 25ks
Špejle hrocené 40cm JUMBO/25ks
Skladem (804 balení)
34,73 Kč včetně DPH
28,70 Kč / balení
Měrná cena: 1,15 Kč / 1 ks

BUKOVÉ, pr. 4 mm, délka 40 cm, 25 ks v balení, cena za balení

Kód: 2223
Špejle uzenářské 30cm/100ks v sáčku
,
34,21 Kč včetně DPH
28,27 Kč / balení

225/ LIPOVÉ, pr. 2,8 - 3mm, délka 30cm, bez hrotu, 100ks v balení, balené v...

Kód: 2200
Talíř mělký pr. 23cm papírový/10ks
34,10 Kč včetně DPH
28,18 Kč / balení

materiál je vhodný pouze pro přímý styk se suchou a nemastnou...

Kód: 907.23-10
Taška bavlněná přírodní 38x42cm, krátké rukojeti
Akce ,
33,90 Kč včetně DPH
28,02 Kč / ks
33,47 Kč (–16 %)

20/ 100% bavlna, bez dna, 145g/m2, délka ucha cca 36 cm

Kód: 80001
15692 spejle bambusove hrocene 20cm 200ks
32,69 Kč včetně DPH
27,02 Kč / balení
Měrná cena: 0,14 Kč / 1 ks

50/ BAMBUS, pr. 2,5mm, délka 20cm, 200ks v balení, cena za balení

Kód: 66704
1610(1) motouz jutovy 100g prirodni 500x3
32,20 Kč včetně DPH
26,61 Kč / ks
Měrná cena: 0,40 Kč / 1 m

10/ délka 67 m, 100 g, pr. 1,75 mm

Kód: 17
165 polyetylenovy pytel 70x110 cerny
32 Kč včetně DPH
26,45 Kč / ks

50/ rozměr 70 x 110 cm, samonosný černý, 50 ks v balení, cena za kus

Kód: 07190000
Sáčky na odpad 35l/15ks extra pevné
32 Kč včetně DPH
26,45 Kč / role
Měrná cena: 1,76 Kč / 1 ks

60/ LDPE, černé, 15 ks v roli, cena za roli

Kód: 07026000
Sáčky 20x30cm/50ks zelené mikrotenové
31,59 Kč včetně DPH
26,11 Kč / balení
Měrná cena: 0,52 Kč / 1 ks

100/ TOP svačinové sáčky, velikost č. 1

Kód: 03027000
Sáčky 20x30cm/50ks žluté mikrotenové
31,59 Kč včetně DPH
26,11 Kč / balení
Měrná cena: 0,52 Kč / 1 ks

100/ TOP svačinové sáčky, velikost č. 1

Kód: 03029000
Sáčky 25x35cm/50ks PEVNÉ mikrotenové
31,59 Kč včetně DPH
26,11 Kč / balení
Měrná cena: 0,52 Kč / 1 ks

70/ TOP potravinové sáčky, velikost č. 2

Kód: 03038000
Taška KVĚTY 30x33x14cm PP
Taška KVĚTY 30x33x14cm PP
Momentálně nedostupné
31 Kč včetně DPH
25,62 Kč / ks

PP, tkaná, objem 14 litrů, mix 5 barev Dodáváno v mixu dle aktuální skladové...

Kód: 90132
Taška MODERNÍ VZORY 30x33x14cm PP
Taška MODERNÍ VZORY 30x33x14cm PP
Momentálně nedostupné
31 Kč včetně DPH
25,62 Kč / ks

PP, tkaná, objem 14 litrů, mix 5 barev Dodáváno v mixu dle aktuální skladové...

Kód: 992920
RT 3794
30,79 Kč včetně DPH
25,45 Kč / ks
Měrná cena: 5,09 Kč / 1 m

12/ kroucená papírová šňůrka k dekoraci, délka 5m, 6 barev na blistru, mix 2...

Kód: RT-3794
Obal na oděvy 65x100cm/5ks
Obal na oděvy 65x100cm/5ks
Skladem (37 balení)
30,40 Kč včetně DPH
25,12 Kč / balení
Měrná cena: 5,02 Kč / 1 ks

50/ LDPE, transparentní, 5 ks v balení, cena za balení

Kód: 69360
Staniol stříbrný 10x20cm, 9ks/bal
30,30 Kč včetně DPH
25,04 Kč / balení

20/ tenká hliníková fólie pro dekoraci, vhodná k balení dárků, bonbonů a s...

Kód: 88
19853 zakryvaci folie hdpe 4x5m 6my transp
29,69 Kč včetně DPH
24,54 Kč / ks

30/  čirá, rozměr 4 x 5m (20m2), 6 mic

Kód: 69370

Ovládací prvky výpisu

365 položek celkem