*** TUČNĚ ZVÝRAZNĚNÁ CENA U PRODUKTU JE CENA BEZ DPH *** Vážení zákazníci, pokud při objednávce zvolíte platbu "PLATBA NA FAKTURU (PLATBA PŘEDEM)" NEPLAŤTE prosím za zboží ihned po ukončení objednávky. PLATEBNÍ ÚDAJE VÁM BUDOU ZASLÁNY DO E-MAILU AŽ PO VYSTAVENÍ FAKTURY.
Stránka 13 z 19 - 365 položek celkem

Řazení produktů

Cena

1 Kč414 Kč
11414

Značky

Barva

Provedení

Položek k zobrazení: 365

Výpis produktů

16823 krajka kulata pr 30cm 6ks
Krajka kulatá pr. 30cm, 6ks
Skladem (50 balení)
23,70 Kč včetně DPH
19,59 Kč / balení
Měrná cena: 3,27 Kč / 1 ks

25/ 6 ks v balení, cena za balení

Kód: 65430
80(1) tlacenkova streva 6x55cm 10ks
23,70 Kč včetně DPH
19,59 Kč / balení

100/ 0,05 mm, 10 ks v balení, cena za balení

Kód: 09146000
923.35GC
23,50 Kč včetně DPH
19,42 Kč / ks

50/ rozměr 30 x 30 x 15 cm, v prodejním balení je 50 ks, cena je uvedena za kus

Kód: 923.35GC
Sáčky 20x30cm/50ks PEVNÉ mikrotenové
23,40 Kč včetně DPH
19,34 Kč / balení
Měrná cena: 0,39 Kč / 1 ks

100/ TOP potravinové sáčky, velikost č. 1

Kód: 03023000
1593(1) motouz pp 50g barevny 7800 dtex
23,30 Kč včetně DPH
19,26 Kč / ks
Měrná cena: 0,32 Kč / 1 m

10/ polypropylen, 50 g, délka 60 m, pr. 2 mm, mix barev (bílá, modrá, zelená,...

Kód: 14
Tácek papírový 16x22,5cm č.5 (10ks)
22,89 Kč včetně DPH
18,92 Kč / balení
Měrná cena: 1,89 Kč / 1 ks

50/ FSC mix, hranatý papírový tácek, bílý, 10 ks v balení, cena za balení

Kód: 65209
Deštníček 100mm/6ks
Deštníček 100mm/6ks
Skladem (29 balení)
22,40 Kč včetně DPH
18,51 Kč / balení
Měrná cena: 3,09 Kč / 1 ks

40/ dekorativní bodec, pr. 10 cm, délka 10 cm, mix barev, 6 ks v balení, cena...

Kód: 66201
Sáčky 20x30cm/50ks mikrotenové
22,09 Kč včetně DPH
18,26 Kč / balení
Měrná cena: 0,37 Kč / 1 ks

150/ potravinové sáčky pro domácnost

Kód: 03022000
Palmička lesklá 225mm/6ks
Palmička lesklá 225mm/6ks
Skladem (100 balení)
21,90 Kč včetně DPH
18,10 Kč / balení
Měrná cena: 3,02 Kč / 1 ks

100/ dekorativní bodec, délka 22,5 cm, mix barev, 6 ks v balení, cena za balení

Kód: 66529
Svačinový papír 10m
Svačinový papír 10m
Skladem (203 ks)
21,60 Kč včetně DPH
17,85 Kč / ks
Měrná cena: 1,79 Kč / 1 m

60/ šíře 28 cm, síla 35 g/m2, v papírové krabičce

Kód: 3
900.28GC
21,30 Kč včetně DPH
17,60 Kč / ks

50/ rozměr 28 x 28 x 10 cm, v prodejním balení je 50 ks, cena je uvedena...

Kód: 900.28GC
PK168 4
21,30 Kč včetně DPH
17,60 Kč / ks

10/ pr. 38 mm, 50 g v sáčku v mixu pastelových barev

Kód: PK168-4
PK168 9
21,30 Kč včetně DPH
17,60 Kč / ks

10/ pr. 38 mm, 50 g v sáčku v mixu barev a velikostí

Kód: PK168-9
PK168 7
21,30 Kč včetně DPH
17,60 Kč / ks

10/ pr. 38 mm, 50 g v sáčku v černé barvě

Kód: PK168-7
Talíř mělký pr. 15cm papírový/10ks
21,01 Kč včetně DPH
17,36 Kč / balení

materiál je vhodný pouze pro přímý styk se suchou a nemastnou...

Kód: 907.15-10
Sáčky rychlouzavírací 7x10cm/100ks s dírkou
20,80 Kč včetně DPH
17,19 Kč / balení
Měrná cena: 0,17 Kč / 1 ks

10/ LDPE, 100 kusů v balení, cena za balení

Kód: 68907
16826 krajka kulata pr 36cm 6ks
Krajka kulatá pr. 36cm, 6ks
Skladem (65 balení)
20,70 Kč včetně DPH
17,11 Kč / balení
Měrná cena: 2,85 Kč / 1 ks

25/ 6 ks v balení, cena za balení

Kód: 65436
14804 krajka kulata pr 32cm 6ks
Krajka kulatá pr. 32cm, 6ks
Skladem (55 balení)
20,40 Kč včetně DPH
16,86 Kč / balení
Měrná cena: 2,81 Kč / 1 ks

25/ 6 ks v balení, cena za balení

Kód: 65433
Taška na láhev, vínová
20,10 Kč včetně DPH
16,61 Kč / ks

25/  papírová taška v červené barvě, ouška jsou z pletené textílie,...

Kód: 0222
923.41GC
20 Kč včetně DPH
16,53 Kč / ks

50/ rozměr 30 x 30 x 10 cm, v prodejním balení je 50 ks, cena je uvedena za kus

Kód: 923.41GC

Ovládací prvky výpisu

365 položek celkem