*** TUČNĚ ZVÝRAZNĚNÁ CENA U PRODUKTU JE CENA BEZ DPH *** Vážení zákazníci, pokud při objednávce zvolíte platbu "PLATBA NA FAKTURU (PLATBA PŘEDEM)" NEPLAŤTE prosím za zboží ihned po ukončení objednávky. PLATEBNÍ ÚDAJE VÁM BUDOU ZASLÁNY DO E-MAILU AŽ PO VYSTAVENÍ FAKTURY.
Stránka 8 z 19 - 365 položek celkem

Řazení produktů

Cena

1 Kč414 Kč
11414

Značky

Barva

Provedení

Položek k zobrazení: 365

Výpis produktů

SZJ1933
,
44,19 Kč včetně DPH
36,52 Kč / ks
Měrná cena: 7,30 Kč / 1 m

6/ plochý pletený jutový motouz, pr. 6mm, délka 5m

Kód: SZJ-1933
Rukáv na pečení 31cm/3m + klipsy
43,95 Kč včetně DPH
36,32 Kč / ks

40/ fólie má široké využití v elektrické a plynové troubě bez přímého...

Kód: 09137200
6603 forma al na peceni 226x176x36mm 3ks bal 4 porce
43,40 Kč včetně DPH
35,87 Kč / balení
Měrná cena: 11,96 Kč / 1 ks

Hliníková miska určena pro přímé naplnění a pečení jako jednorázový obal, (4...

Kód: 00033003
SZL 1957
Provázek s listy 3m
Skladem (38 ks)
43,29 Kč včetně DPH
35,78 Kč / ks
Měrná cena: 11,93 Kč / 1 m

12/ pletený motouz s listy, délka 3m, mix 3 druhů Dodáváno v mixu dle...

Kód: SZL-1957
127 sacky na odpad 60l 10ks zatahovaci zelene
43,29 Kč včetně DPH
35,78 Kč / role
Měrná cena: 3,58 Kč / 1 ks

50/ HDPE, rozměr 60 x 80 cm, zelené, se zatahovací páskou, 10 ks v roli, cena...

Kód: 07036000
Sáčky na odpad 30l/15ks zatahovací žluté
42,60 Kč včetně DPH
35,21 Kč / role
Měrná cena: 2,35 Kč / 1 ks

50/ HDPE, rozměr 50 x 60 cm, žluté, se zatahovacím páskem, pevné, 15 ks v...

Kód: 07035000
SZJ1926
,
42,40 Kč včetně DPH
35,04 Kč / ks
Měrná cena: 7,01 Kč / 1 m

6/ pletený jutový motouz, kulatý, pr. 5mm, délka 5m

Kód: SZJ-1926
SZJ1902
42,19 Kč včetně DPH
34,87 Kč / ks
Měrná cena: 3,49 Kč / 1 m

12/ pletený jutový motouz, kulatý, pr. 3mm, délka 10m

Kód: SZJ-1902
Špejle lipove hrocene BALENÉ
Špejle hrocené 30cm/100ks
Skladem (470 balení)
41,81 Kč včetně DPH
34,55 Kč / balení

125/ LIPOVÉ, pr. 2,8 - 3mm, délka 30cm, 1x hrocené, 100ks v balení, cena za...

Kód: 171000101
Sáčky na odpad 35l/50ks + zavazovačka
41,60 Kč včetně DPH
34,38 Kč / role
Měrná cena: 0,69 Kč / 1 ks

50/ HDPE, černé se zavazovačkou, 50 ks v roli, cena za roli

Kód: 07001000
SZ 2733
41,10 Kč včetně DPH
33,97 Kč / ks
Měrná cena: 16,99 Kč / 1 m

12/ kroucená šňůrka k dekoraci, pr. 5mm, délka 2m, 2 barvy: zlatá nebo...

Kód: SZ-2733
motouz zelený shop 2
40,70 Kč včetně DPH
33,64 Kč / ks
Měrná cena: 0,28 Kč / 1 m

10/ polypropylen, 100 g, délka 120 m, pr. 2 mm, pouze zelená barva

Kód: 15Z
82(1) tlacenkova streva 13x55cm 10ks
40,70 Kč včetně DPH
33,64 Kč / balení

80/ 0,05 mm, 10 ks v balení, cena za balení

Kód: 09148000
Taška bavlněná přírodní 38x42cm, dlouhé rukojeti
,
40,50 Kč včetně DPH
33,47 Kč / ks

25/ 100% bavlna, bez dna, délka ucha cca 66 cm

Kód: 80131
Taška jednobarevná 45x40x20cm PP
Akce
40,50 Kč včetně DPH
33,47 Kč / ks
40,83 Kč (–18 %)

PP, tkaná, objem 36 litrů, mix barev Dodáváno v mixu dle aktuální skladové...

Kód: 99260
Taška JÍZDNÍ KOLO 35x35x20cm PP
Taška JÍZDNÍ KOLO 35x35x20cm PP
Momentálně nedostupné
40,29 Kč včetně DPH
33,30 Kč / ks

PP, tkaná, objem 24 litrů

Kód: 99264
Taška KOČKY ČERNÉ 35x35x20cm PP
Taška KOČKY ČERNÉ 35x35x20cm PP
Momentálně nedostupné
40,29 Kč včetně DPH
33,30 Kč / ks

100/ PP, tkaná, objem 24 litrů, barva černo-bílá

Kód: 80069
Taška KOČKY HNĚDÉ 35x35x20cm PP
Taška KOČKY HNĚDÉ 35x35x20cm PP
Momentálně nedostupné
40,29 Kč včetně DPH
33,30 Kč / ks

100/ PP, tkaná, objem 24 litrů, barva sv. hnědá - tm. hnědá

Kód: 78006
Taška VLK 35x35x20cm PP
Taška VLK 35x35x20cm PP
Skladem (107 ks)
40,29 Kč včetně DPH
33,30 Kč / ks

100/ PP, tkaná, objem 24 litrů

Kód: 99269
164 polyetylenovy pytel 70x110 150mic ciry
40,10 Kč včetně DPH
33,14 Kč / ks

50/ rozměr 70 x 110 cm, LDPE, potravinový, 150µm, hygienický, 50 ks v balení,...

Kód: 07181000

Ovládací prvky výpisu

365 položek celkem