*** TUČNĚ ZVÝRAZNĚNÁ CENA U PRODUKTU JE CENA BEZ DPH *** Vážení zákazníci, pokud při objednávce zvolíte platbu "PLATBA NA FAKTURU (PLATBA PŘEDEM)" NEPLAŤTE prosím za zboží ihned po ukončení objednávky. PLATEBNÍ ÚDAJE VÁM BUDOU ZASLÁNY DO E-MAILU AŽ PO VYSTAVENÍ FAKTURY.
Stránka 7 z 19 - 365 položek celkem

Řazení produktů

Cena

1 Kč414 Kč
11414

Značky

Barva

Provedení

Položek k zobrazení: 365

Výpis produktů

07049000W1 2
49,60 Kč včetně DPH
40,99 Kč / role
Měrná cena: 4,10 Kč / 1 ks

40/ LDPE, EKO zelené, se zatahovací páskou, 10 ks v roli, cena za roli

Kód: 07049000
129(1) sacky na odpad 60l 10ks extra pevne zatahovaci
49,60 Kč včetně DPH
40,99 Kč / role
Měrná cena: 4,10 Kč / 1 ks

40/ LDPE, černé, se zatahovací páskou, 10 ks v roli, cena za roli

Kód: 07041000
Taška 4 ROČNÍ OBDOBÍ 45x40x20cm PP
49,40 Kč včetně DPH
40,83 Kč / ks

100/ PP, tkaná, objem 36 litrů, 4 motivy ročních období ve svislých pruzích...

Kód: 80361
Stuha BÍLÁ fibre třpyt 4cm x 4,6m
48,99 Kč včetně DPH
40,49 Kč / ks
Měrná cena: 8,80 Kč / 1 m

fibre stuha se třpytem a glitrem široká 4 cm, délka 4,6 m

Kód: 06658
Stuha ČERVENÁ fibre třpyt 4cm x 4,6m
48,99 Kč včetně DPH
40,49 Kč / ks
Měrná cena: 8,80 Kč / 1 m

fibre stuha se třpytem a glitrem široká 4 cm, délka 4,6 m

Kód: 06662
Stuha STŘÍBRNÁ fibre třpyt 4cm x 4,6m
48,99 Kč včetně DPH
40,49 Kč / ks
Měrná cena: 8,80 Kč / 1 m

fibre stuha se třpytem a glitrem široká 4 cm, délka 4,6 m

Kód: 06659
Stuha ZLATÁ fibre třpyt 4cm x 4,6m
48,99 Kč včetně DPH
40,49 Kč / ks
Měrná cena: 8,80 Kč / 1 m

fibre stuha se třpytem a glitrem široká 4 cm, délka 4,6 m

Kód: 06660
W883816
48,99 Kč včetně DPH
40,49 Kč / ks

40/ rozměr 35 x 52 cm, polyester, nosnost cca 10 kg, mix motivů Dodáváno v...

Kód: W883816
121 sacky na odpad 60l 30ks extra pevne modre
48,40 Kč včetně DPH
40 Kč / role
Měrná cena: 1,33 Kč / 1 ks

50/ HDPE, modré, 30 ks v roli, cena za roli

Kód: 07008000
Taška bavlněná HUDBA 38x42cm, dlouhé rukojeti
,
47,40 Kč včetně DPH
39,17 Kč / ks

25/ 100% bavlna, bez dna, 145g/m2 , dlouhé rukojeti cca 66 cm, mix 5...

Kód: 80162
Taška bavlněná UMĚLECKÉ VZORY 38x42cm, krátké rukojeti
,
47,40 Kč včetně DPH
39,17 Kč / ks

25/ 100% bavlna, bez dna, 145g/m2, krátké rukojeti cca 36 cm, mix 5 motivů...

Kód: 80018
Taška bavlněná ZVÍŘATA 38x42cm, dlouhé rukojeti
,
47,40 Kč včetně DPH
39,17 Kč / ks

25/ 100% bavlna, bez dna, 145g/m2 , dlouhé rukojeti cca 66 cm, mix 5...

Kód: 80209
SZJ1940
,
47,30 Kč včetně DPH
39,09 Kč / ks
Měrná cena: 7,82 Kč / 1 m

6/ pletený jutový motouz přírodní s bílým, pr. 6mm, délka 5m

Kód: SZJ-1940
Sáčky na odpad 40l/15ks zatahovací červené
46,69 Kč včetně DPH
38,59 Kč / role
Měrná cena: 2,57 Kč / 1 ks

40/ HDPE, červené, se zatahovací páskou, 15 ks v roli, cena za roli

Kód: 07034000
Košíčky cukrářské bílé 50x30mm/100ks
46,60 Kč včetně DPH
38,51 Kč / balení
Měrná cena: 0,39 Kč / 1 ks

10/ Cukrářské košíčky na pečení z nepromastitelného papíru, odolné teplotám...

Kód: 65550
128(1) sacky na odpad 35l 15ks extra pevne zatahovaci
45,80 Kč včetně DPH
37,85 Kč / role
Měrná cena: 2,52 Kč / 1 ks

40/ LDPE, černé, se zatahovacím páskem, 15 ks v roli, cena za roli

Kód: 07040000
3217 sacky na odpad 70l 10ks zatahovaci modre
45,30 Kč včetně DPH
37,44 Kč / role
Měrná cena: 3,74 Kč / 1 ks

40/ HDPE, modré, se zatahovací páskou, 10ks v roli, cena za roli

Kód: 07033010
83(1) tlacenkova streva 16x55cm 10ks
45,30 Kč včetně DPH
37,44 Kč / balení

70/ 0,05 mm, 10 ks v balení, cena za balení

Kód: 09149000
Košíčky cukrářské bílé 25x18mm/200ks
44,79 Kč včetně DPH
37,02 Kč / balení
Měrná cena: 0,19 Kč / 1 ks

20/ Cukrářské košíčky na pečení z nepromastitelného papíru, odolné...

Kód: 65525
Košíčky cukrářské barevné 35x20mm/100ks
44,60 Kč včetně DPH
36,86 Kč / balení
Měrná cena: 0,37 Kč / 1 ks

20/ Cukrářské košíčky na pečení z nepromastitelného papíru, odolné teplotám...

Kód: 65536

Ovládací prvky výpisu

365 položek celkem