*** TUČNĚ ZVÝRAZNĚNÁ CENA U PRODUKTU JE CENA BEZ DPH *** Vážení zákazníci, pokud při objednávce zvolíte platbu "PLATBA NA FAKTURU (PLATBA PŘEDEM)" NEPLAŤTE prosím za zboží ihned po ukončení objednávky. PLATEBNÍ ÚDAJE VÁM BUDOU ZASLÁNY DO E-MAILU AŽ PO VYSTAVENÍ FAKTURY.
Stránka 4 z 19 - 365 položek celkem

Řazení produktů

Cena

1 Kč414 Kč
11414

Značky

Barva

Provedení

Položek k zobrazení: 365

Výpis produktů

1453(1) sacek 20x30cm 500ks role hdpe
Sáček 20x30cm 500ks/role
Skladem (21 role)
79,19 Kč včetně DPH
65,45 Kč / role
Měrná cena: 0,13 Kč / 1 ks

20/ HDPE, transparentní, rozměr 20 x 30 cm, 500 ks v roli, cena za roli

Kód: 02121000
Kávové filtry č.4, 50ks/bal, v krabičce
76,21 Kč včetně DPH
62,98 Kč / balení

16/ 50 ks kávových filtrů v papírové krabičce

Kód: 20143000
124(2) sacky na odpad 80l 40ks extra pevne bile
75,50 Kč včetně DPH
62,40 Kč / role
Měrná cena: 1,56 Kč / 1 ks

30/ HDPE, rozměr 63 x 85 cm, 10 µm, bílé, 40 ks v roli, cena za roli

Kód: 07016000
21282 sacky na odpad 60l 50ks top extra pevne cerne
74,50 Kč včetně DPH
61,57 Kč / role
Měrná cena: 1,23 Kč / 1 ks

35/ HDPE, rozměr 60 x 70 cm, 10 µm, černé, 50 ks v roli, cena za roli

Kód: 07008100
Kávové filtry č.2, 50ks/bal, v krabičce
73,50 Kč včetně DPH
60,74 Kč / balení

16/ 50 ks kávových filtrů v papírové krabičce

Kód: 20142000
03104200W1 červené
71,90 Kč včetně DPH
59,42 Kč / balení
Měrná cena: 1,19 Kč / 1 ks

60/ 17 µm silné a extra pevné, popisovací štítky, vel. č. 2, červené

Kód: 03104200
03104100W1 modré
71,90 Kč včetně DPH
59,42 Kč / balení
Měrná cena: 1,19 Kč / 1 ks

60/ 17 µm silné a extra pevné, popisovací štítky, vel. č. 2, modré

Kód: 03104100
173 taska maroko 47x47x13cm
Taška MAROKO
Skladem (50 ks)
71,20 Kč včetně DPH
58,84 Kč / ks

10/ černá, rozměr 41 x 46 x 13 cm, křížové dno, plastová ucha, extra pevná

Kód: 06300000
16475 stuha jutova dekoracni sada 6ks 0854
70,49 Kč včetně DPH
58,26 Kč / sada

12/ blistr obsahuje 6 různých jutových stuh, délka návinu cca 1 m, cena za...

Kód: 978394
2066 pytle na odpad 120l 10ks modre extra pevne zatahovaci
70,40 Kč včetně DPH
58,18 Kč / role
Měrná cena: 5,82 Kč / 1 ks

20/  LDPE, rozměr 70 x 110 cm, modré, se zatahovací páskou, 10 ks v...

Kód: 07042000
RAF 8021 1
Rafia přírodní 100m
Momentálně nedostupné
70 Kč včetně DPH
57,85 Kč / ks

přírodní rafia, šířka před rozvinutím cca 0,6 cm, šírka po rozvinutí cca 3...

Kód: RAF-8021
motouz silny
69,50 Kč včetně DPH
57,44 Kč / ks
Měrná cena: 0,43 Kč / 1 m

10/ délka 133 m, 200 g, pr. 1,75 mm

Kód: 24
Sáčky 18x21cm/1,5litrů Zippery 16ks
69,01 Kč včetně DPH
57,03 Kč / balení
Měrná cena: 3,56 Kč / 1 ks

18/ se zipem, multifunkční, objem 1,5 litrů, 16 sáčků v krabičce, cena za...

Kód: 09126000
Sáčky rychlouzavírací 15x22cm/100ks s eurozávěsem
68,70 Kč včetně DPH
56,78 Kč / balení
Měrná cena: 0,57 Kč / 1 ks

10/ LDPE, 100 kusů v balení, cena za balení

Kód: 68915
22858 1 sacky na psi exkrementy 22x30cm cerne 3x20ks
68,59 Kč včetně DPH
56,69 Kč / balení
Měrná cena: 18,90 Kč / 1 ks

HDPE, vel. "S", 3 roličky po 20 ks v balení, cena za balení

Kód: 07088112
Taška ELEGANCE
Taška ELEGANCE
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (47 ks)
67,49 Kč včetně DPH
55,78 Kč / ks

10/ rozměr 35 x 47 cm, plastová ucha, pevná, mix barev (černá, stříbrná)...

Kód: 06307000
14024 spejle bambusove hrocene 40cm jumbo 100ks
67,20 Kč včetně DPH
55,54 Kč / balení
Měrná cena: 0,56 Kč / 1 ks

20/ BAMBUS, pr. 5 mm, délka 40 cm, 100 ks v balení, cena za balení

Kód: 66707
85(1) sacky svacinove papirove 0 5kg 100ks
66,20 Kč včetně DPH
54,71 Kč / balení
Měrná cena: 0,55 Kč / 1 ks

30/ balení obsahuje 100 ks, cena za balení

Kód: 18201000
97(1) sacky zamrazovaci 30x40cm 50ks c 3
65,70 Kč včetně DPH
54,30 Kč / balení
Měrná cena: 1,09 Kč / 1 ks

40/ 17 µm silné a extra pevné, popisovací štítky, vel. č. 3

Kód: 03105000
6594 tac na gril 22x34cm 4ks bal
Tác na gril 22x34cm, 4ks/bal
Skladem (18 balení)
63 Kč včetně DPH
52,07 Kč / balení
Měrná cena: 13,02 Kč / 1 ks

40/ výrobek určený ke grilování potravin, potraviny jsou připraveny...

Kód: 00009000

Ovládací prvky výpisu

365 položek celkem