*** TUČNĚ ZVÝRAZNĚNÁ CENA U PRODUKTU JE CENA BEZ DPH *** Vážení zákazníci, pokud při objednávce zvolíte platbu "PLATBA NA FAKTURU (PLATBA PŘEDEM)" NEPLAŤTE prosím za zboží ihned po ukončení objednávky. PLATEBNÍ ÚDAJE VÁM BUDOU ZASLÁNY DO E-MAILU AŽ PO VYSTAVENÍ FAKTURY.
Stránka 6 z 19 - 365 položek celkem

Řazení produktů

Cena

1 Kč414 Kč
11414

Značky

Barva

Provedení

Položek k zobrazení: 365

Výpis produktů

1611(1) motouz jutovy 200g prirodni 500x3
56,60 Kč včetně DPH
46,78 Kč / ks
Měrná cena: 0,35 Kč / 1 m

8/ délka 133 m, 200 g, pr. 1,75 mm

Kód: 19
Košíčky cukrářské barevné 25x18mm/200ks
56 Kč včetně DPH
46,28 Kč / balení
Měrná cena: 0,23 Kč / 1 ks

20/ Cukrářské košíčky na pečení z nepromastitelného papíru, odolné teplotám...

Kód: 65526
Sáčky 30x40cm/50ks PEVNÉ mikrotenové
54,99 Kč včetně DPH
45,45 Kč / balení
Měrná cena: 0,91 Kč / 1 ks

45/ TOP potravinové sáčky, velikost č, 3, 12 µm

Kód: 03040000
95(1) sacky zamrazovaci 25x35cm 50ks c 2
54,40 Kč včetně DPH
44,96 Kč / balení
Měrná cena: 0,90 Kč / 1 ks

60/ 17 µm silné a extra pevné, popisovací štítky, vel. č. 2

Kód: 03104000
Taška 5kg/200ks v roli transparentní
54,20 Kč včetně DPH
44,79 Kč / role
Měrná cena: 0,22 Kč / 1 ks

20/ HDPE, sáčky s ušima, transparentní, rozměr 22 + 11 x 45 cm, 200 ks v...

Kód: 68505
120(2) sacky na odpad 30l 50ks extra pevne cervene
53,60 Kč včetně DPH
44,30 Kč / role
Měrná cena: 0,89 Kč / 1 ks

40/ HDPE, červené, 50 ks v roli, cena za roli

Kód: 07007000
Stuha jutová jemná 5cm x 5m přírodní
53,30 Kč včetně DPH
44,05 Kč / ks
Měrná cena: 8,81 Kč / 1 m

5/ dekorační stuha, šířka 5 cm, délka 5 m, balená po 5 ks, cena za kus

Kód: 06317
Stuha jutová vánoční stromek 4cm x 5m šedá/stříbrná AJ1739 č. 20
52,41 Kč včetně DPH
43,31 Kč / ks

100/ Vánoční jutová stuha šedá s decentím vánočním designem ve stříbrné...

Kód: 07147
Stuha jutová vločka 5cm x 5m přírodní/bordó AJ1605 č. 47
52,41 Kč včetně DPH
43,31 Kč / ks

100/ Vánoční jutová stuha přírodní s bordó vločkou, velmi dobře drží...

Kód: 07167
Stuha jutová vločka 5cm x 5m šedá/bílá AJ1605 č. 3
52,41 Kč včetně DPH
43,31 Kč / ks

100/ Vánoční jutová stuha šedá s decentní bílou vločkou, velmi dobře...

Kód: 07109
Stuha polyjutová vánoční 4cm x 5m přírodní AJ1604 č. 16
52,41 Kč včetně DPH
43,31 Kč / ks

60/ Vánoční polyjutová stuha přírodní s decentním severským bílým...

Kód: 07142
654(1) sacky zamrazovaci 20x30cm 50ks cervene
52,39 Kč včetně DPH
43,30 Kč / balení
Měrná cena: 0,87 Kč / 1 ks

80/ 17 µm silné a extra pevné, popisovací štítky, vel. č. 1, červené

Kód: 03103200
653(3) sacky zamrazovaci 20x30cm 50ks modre
52,39 Kč včetně DPH
43,30 Kč / balení
Měrná cena: 0,87 Kč / 1 ks

80/ 17 µm silné a extra pevné, popisovací štítky, vel. č. 1, modré

Kód: 03103100
Forma AL na pečení 20x7cm, 3ks/bal
51,50 Kč včetně DPH
42,56 Kč / balení
Měrná cena: 14,19 Kč / 1 ks

Hliníková miska určena pro přímé naplnění a pečení jako jednorázový obal, 3...

Kód: 00017000
1608 motouz lneny 40g bily 105x6 potravinovy
50,60 Kč včetně DPH
41,82 Kč / ks
Měrná cena: 0,70 Kč / 1 m

20/ délka 60 m, 40 g, pr. 1,25 mm

Kód: 20
8112 motouz lneny 40g prirodni 105x6
50,60 Kč včetně DPH
41,82 Kč / ks
Měrná cena: 0,70 Kč / 1 m

10/ délka 60 m, 40 g, pr. 1,25 mm

Kód: 29
KOB 04
Doprodej
50,49 Kč včetně DPH
41,73 Kč / ks
Měrná cena: 0,83 Kč / 1 m

3/ červená šňůrka k dekoraci, pr. 2mm, délka 50m, mírně pružná, 3 ks v...

Kód: KOB-04
15176 sacky na odpad 35l 15ks eko zatahovaci
50,40 Kč včetně DPH
41,65 Kč / role
Měrná cena: 2,78 Kč / 1 ks

40/ LDPE, EKO zelené, se zatahovacím páskem, 15 ks v roli, cena za roli

Kód: 07048000
Sáčky rychlouzavírací 12x17cm/100ks s eurozávěsem
50,11 Kč včetně DPH
41,41 Kč / balení
Měrná cena: 0,41 Kč / 1 ks

10/ LDPE, 100 kusů v balení, cena za balení

Kód: 68912
Motouz bavlněný 40g Trikolora
50 Kč včetně DPH
41,32 Kč / ks
Měrná cena: 0,69 Kč / 1 m

10/ délka 60 m, 40 g, pr. 1,25 mm

Kód: 400303

Ovládací prvky výpisu

365 položek celkem